Ak milenecký život narúšajú problémy so slabou erekciou

Nie je ojedinelou situáciou, ak milenecký život začnú narúšať problémy spojené so slabou erekciou, respektíve príznaky erektilnej dysfunkcie u muža.
Funkčná erekcia predstavuje proces, kedy následkom sexuálneho vzrušenia príde k stoporeniu. Konkrétnejšie musia byť v symbióze funkcia mozgu, nervov, ciev a hormónov, čoho výsledkom je nahrnutie krvi do pohlavného údu a nástup erekcie. Ak je nekvalitná alebo aj napriek erotickým stimulom nedostatočná k vykonaniu plnohodnotného pohlavného styku, niektorá zo spomenutých súčastí procesu je pravdepodobne faktorom tohto zlyhania.Muž vo vojenskej uniforme ide bozkať svoj partnerku.jpg
V tomto smere poznáme prakticky známe a relatívne rýchle riešenie, kedy si nejeden muž pomôže tabletou s obsahom funkčnej látky sildenafil, ktorá dopomáha k lepšiemu prekrveniu v danej oblasti. Táto látka sa nachádza v komerčne známej viagre, ale takisto aj ďalších konkurenčných tabletách či cenovo lacnejších generikách ako napr. cobra https://www.lacnegenerika.to.
Poruchy spojené so slabou erekciou môžu byť častokrát len dočasné alebo zriedkavé a dokážu zastihnúť prakticky každého muža, v horšom prípade však pretrvávajú a sú pravidelnejšie a vtedy si pýtajú návštevu lekára, respektíve odborníka. V neposlednom rade tiež preto, aby príčinu správne diagnostikoval a mohol tak určiť možno i príznaky vážnejšieho organického ochorenia.Žena tiahne muža za ruku, pláž.jpg
Aké sú však známe príčiny vzniku tohto sexuálneho problému u mužov?
Na začiatok je vhodné rozdeliť, či sú faktorom fyzické alebo naopak psychické príčiny. Tie fyzické alebo organické môžu predstavovať nízku hladinu testosterónu, ochorenie nervového alebo cievneho systému. http://www.csks.cz/cs/o-ceskem-systemu-kvality-sluzeb/ Známym faktorom sú tiež civilizačné ochorenia ako vysoký krvný tlak, obezita či zvýšený cholesterol. K tým psychickým sa môžu radiť bežné veci ako stres, nervové vyčerpanie, strata sebadôvery, ale aj vážnejšie depresie či následky užívania utlmujúcich liekov.