Plastové obálky so širokým využitím

Určite ste sa už stretli s online objednávkou tovaru a očakávali ste doručenie načas a v požadovanej kvalite. Táto požiadavka je dôležitá nielen pre expedičné firmy, ale pre samotné obchody, ktoré tovar zasielajú. Na výber je samozrejme veľa možností ako tovar zabaliť a poslať, ale moderné, ekologické a najmä ekonomické spôsoby víťazia.

delivery-1417310_640

Patrí k nim aj zaujímavá ponuka plastové obálky 2packsk, ktorá uspokojí požiadavky obchodu a prepravy.

Plastové obálky sa vyznačujú niekoľkými pozitívami – v prvom rade sú vyrobené z pevného plastového materiálu, ktorý má odolnosť, vydrží prepravu, aj vrátane medzinárodnej, ktorá je dlhšia a prichádza tak k častejšej manipulácii s obálkami. Nárazy a potrebná manipulácia ich neroztrhnú, nepoškodia – sú odolné aj voči tlaku a aj voči nárazu.

Obálky sa dajú hermeticky uzavrieť pomocou špeciálnej uzatváracej lišty, obsah je teda dokonale chránený pred vlhkom, dažďom, príliš horúcim alebo veľmi chladným prostredím.

Listové tajomstvo je vždy rešpektované – vnútorná, čierna fólia dokonale chráni zásielku nielen pred slnkom, ale aj pred pohľadmi ostatných zákazníkov a Váš tovar je dokonalá diskrétnosť iba pre Vás.

V ponuke sú rôzne veľkosti, široká paleta farieb, aj nezvyčajných ako napríklad ružová, modrá, zelená alebo aj žltá a plastové obálky aj na oficiálne zásielky pôsobia moderne a kreatívne.

envelope-1829488_640 (1)

Veľmi praktické a šikovné prevedenie s uškom je originálne, má široké použitie a takisto je aj vo farebnej verzii, dokážete ho teda využiť aj v kancelárii alebo v domácnosti, a pri fantázii je možné jeho použitie aj pre domácich majstrov do dielne.

Použitá plastová fólia pevne drží, nerozťahuje sa, nemení tvar a je preto vhodná na balenie textilu, tlačovín, drobných vecí. Veľkosť obálky prispôsobte reálnemu rozmeru tovaru a použite vždy obálku aj o 10-15% väčšiu –aby sa tovar nekrčil.

Kartóny sú minulosťou, moderné plastová obálky prítomnosťou.