Aké služby poskytuje sex privát?

Sex privát je miesto, kde vám majiteľ alebo prevádzkar tohto zariadenia poskytuje kvalitné služby ako je diskrétnosť, serioznosť a maximálne súkromie aby ste bez obáv mohli toto zariadenie navštevovať. Samozrejme zamestnankyňe musia byť plne zdravé aby nedošlo k nákaze pohlavnou chorobou. Klient si vyberá dievča podľa vlastného vkusu a sympatii k danej slečne a tak isto si zaplatí dĺžku ich stretnutia. Výber ponúkanich služieb je tiež na klientovi. Z každého klienta profituje sex privát aj zamestnankyňa zariadenia.

sex privát

Sex privát vám ponúka nevšedné potešenie a zážitok zo sexu. Na Slovensku máme niekoľko desiatok sex privátov, kde ženy ktoré dovršili osemnásť rokov môžu poskytovať sexuálne služby rôzneho druhu ako napríklad orálny sex, análny sex a dalšie druhy uspokojenia pričom používaju rôzne erotické pomôcky. K výkonu svojej práce môžu využívať aj eroticke spodné prádlo, podväzky a topánky na vysokej platforme aby klienta čo najviac zaujali. Tieto služby najčastejšie vyhľadávajú muži, ktorý su bez partnerky ale aj tí ktorí majú dlhodobý vzťah. Za služby si klient musí samozrejme zaplatiť v desiatkach až stovkach eur záleži na dĺžke aktu a výdrži klienta. Toto povolanie najčastejšie vykonávajú mladé ženy, ktoré majú radi sex a chcu si zarobiť nemalé peniaze za krátky čas. Pracovníčky v týchto zariadenia sa často stretávajú s neporozumením či opovrhovaním okolia kvôli povolaniu ktoré vykonávaju.

erotické spodné prádlo

Najvyšší počet zákaznikov je hlavne počas nočných hodín ale otvorené majú aj počas dňa. Funguju 24 hodín nonstop. Klienti musia byť taktiež diskrétny a seriozny pri pohlavnom styku aby nedošlo ku konfliktu medzi klientom a zamestnankyňou. Čo sa týka zariadení kde takéto služby poskytujú muži v naších končinách nenájdete ak aj áno tak len zriedka. Pričom v zahraničí su bežné priváty, kde je ženská klientela čo teda znamená, že služby posyktujú muži ženám. Z pohľadu žien by to bolo určite prospešné či priam žiadane.