Ako doladiť outfit s dlhým tričkom?

Súčasnému módnemu trhu vládne trend rôznych skrátených tričiek, mikín, svetrov, búnd a iných vrchných odevov, ktorých dĺžka zväčša nepresahuje hranicu pása, ba niekedy ani hrudníka. Kým tieto tzv. cropped veci môžu byť síce na pohľad veľmi zaujímavým a štýlovým kúskom, vďaka ktorému budete trendy, ich nosenie hlavne počas chladnejších mesiacov nepripadá príliš do úvahy. Pokiaľ teda pod takýmto krátkym kúskom nenosíte ešte aspoň jednu vrstvu oblečenia a nechcete ochorieť, v zime na neho radšej zabudnite. Namiesto neho môžete zvoliť rovnako zaujímavé dlhé tričko, ktoré dostatočne prekryje všetko, čo na tele má a riziko prechladnutia je tým pádom oveľa nižšie. V prípade, že ešte žiadne takéto predĺžené tričko v skrini nevlastníte, mali ste si aspoň jedno zaobstarať, pretože minimálne jeden kus dlhého trička nemôže v šatníku chýbať. Ako však následne, keď už takéto dlhšie tričko máte, doladiť outfit?

dlhé tričko

Vďaka tomu, že módny trh je naozaj rozmanitý, môžete si aj pri predĺžených tričkách vyberať z niekoľkých strihov, farieb a vzorov, podľa toho, čo preferujete. https://www.emimino.cz/diskuse/jakou-postavu-preferujete-241366/strankovani/11/ Niekoho oslovia skôr jednofarebné obyčajné kúsky, prípadne maličké nápisy alebo drobné detaily. Naopak iného zaujmú veľké výrazné grafické obrázky, nápisy alebo iná pútavejšia potlač. Nech už zvolíte akékoľvek prevedenie dlhšieho trička, dôležité je to, ako ho správne nakombinujete s ostatnými časťami odevu. Na bežný deň alebo do práce, kde nie je od vás vyžadované formálne oblečenie alebo prísny dress code, k nemu môžete v závislosti od jeho farby zvoliť klasické modré džínsy.

tričko trojštvrťový rukáv

Ak však chcete docieliť skôr elegantnejší outfit, čierne slušnejšie nohavice, prípadne momentálne populárne koženkové legíny v spojení so zaujímavým predĺženým tričkom vykúzlia ideálnu kombináciu, vhodnú aj na významnejšie príležitosti alebo formálne stretnutie. Čo sa týka vrchného odevu, k rifliam môže ísť pokojne akákoľvek bunda, pričom ako obuv môžete jednoducho zvoliť tenisky. Pri elegantnejšom outfite odporúčame skôr podľa počasia koženkovú bundu alebo kabát či svetrík a ako obuv topánky na opätku, prípadne zimné alebo prechodné čižmy.