Chcete šiltovku s obľúbeným logom? Nakupujte v eshope

Muži si svoj štýl obliekania vytvárajú sami a hlavným atribútom je pohodlie, častokrát aj na úkor estetiky či absencie módnych trendov. Striktné dodržiavanie toho, čo je práve „in“, síce nie je nutné, ale je vhodné niečo si z toho vybrať a prispôsobiť svojej osobnosti a preferovanému štýlu. Mladí muži sa radi obliekajú v štýle street módy, a k nej neodmysliteľne patrí šiltovka.

Vzory od výmyslu sveta...

Pánske šiltovky sú na trhu rozšíreným artiklom, a to vďaka tomu, že ich nosia všetky generácie mužov, často a v mnohých prípadoch aj k štýlom, ktoré by ich pokojne oželeli. Eshop trenchtown.sk ich má v zásobe neúrekom, z hľadiska farebného prevedenia, strihov, štýlov, šiltovky s výšivkami a logami, zákazníkom ponúka široký sortiment od viacerých známych výrobcov a svetových značiek, ktoré kladú dôraz na kvalitu vypracovania, materiálov, stálu farebnosť a vhodnosť s ohľadom na práve „letiace“ trendy.

Pokrývka hlavy v podobe šiltovky je vďačná pri páľave, keď sú slnečné lúče neznesiteľné, a vtedy ich majú na hlavách aj mladšie generácie, chlapci, ktorí ocenia, ak sú v práve takom štýle, aký sa im páči. Často sa na nich vyskytujú panske siltovky postavičky rozprávkových hrdinov, medzi nimi napríklad spomenieme šiltovku Capslab v hnedej farbe v kombinácii s bielou a s vyobrazením postavičky Scooby Doo. Veľkosť šiltovky je univerzálna, na úpravu slúži nastaviteľný remienok. Vyrobená je z 50% bavlny a 50% polyesteru a kombinovaná so sieťkou kvôli zaisteniu vzdušnosti.

Základ je mať štýl

Do pozornosti zákazníkov dávame napríklad šiltovku Monopolbrands so sieťkou, v sivej farbe, ozvláštnená je 3D logom a detailne prepracovaným šiltom, zadná časť šiltovky je nastaviteľná a vyrobená zo 100% polyesteru, ostatné časti sú z bavlny. Túto úpravu ocenia hlavne chlapci vo veku od 12 rokov, bude pre nich výbornou ochranou pred nečasom a zároveň zvýrazní ich oblečenie v módnom štýle, ktorý preferujú.