Keď máte nejaký problém

Vždy som bol hrdý na to, že som, ako sa hovorí, chlap ako sa patrí. Proste som sa videl naozaj dokonalého a ja viem, že je to veľmi prehnané. V každom prípade som sa tak cítil a dokonca som bol aj presvedčený o tom, že sa tak cítiť môžem. Pretože aj keď ste starý, vždy, keď môžete robiť určité veci, dáva vám to pocit, že ste mladý a úspešný muž. No, to však bolo len do chvíle, kedy ma stretlo niečo, s čím by som nerátal ani v tom najšialenejšom sne a ani v najhoršej nočnej more. Myslím tým niečo, čo sa volá porucha erekcie.

rty

Áno, ja viem, nie je to žiadna tragédia, no napriek tomu som sa cítil úplne hrozne a nevedel som, čo mám robiť. Prejavovalo sa to aj doma. Bol som vystresovaný, neustále som sa za niečím hnal a mal som pocit, že už keď mi to nejde v posteli, tak mi to musí ísť aspoň vo všetkých ostatných veciach, nech to so mnou nie je až také tragické. Preto som sa rozhodol, že to začnem riešiť. Veď predsa nemôžem takto žiť, nemôžem sa nechať ovplyvňovať len tým, čo sa mi teraz v tomto momente nedarí.

poloha

Rozhodol som sa, že skúsim viagru. Bolo to pre mňa naozaj veľmi ťažké rozhodnutie a vedel som, že niekedy sa proste musíte postaviť presne za to, čo vidíte a aj za to, čo je pre vás naozaj veľmi dôležité. Pre mňa bol sex veľmi, ale skutočne veľmi dôležitý, preto som bol rozhodnutý, že urobím naozaj všetko preto, aby tieto veci fungovali a aby som mohol byť hrdý na to, čo všetko som dokázal a ako som sa na to dokázal pozrieť ako muž. Ako chlap a ako naozaj niekto, kto je perfektný v tom, čo robí. Viete, čo je zvláštne? Že mi tá viagra naozaj psychicky pomohla. A nielen fyzicky, že som bol schopný mať sex. Naozaj som bol šťastný a konečne som bol schopný všetkého, čo som chcel. V prvom rade to bol sex a moja partnerka je tiež šťastná, že mi to ide. Nič nie je lepšie ako toto, tomu môžete naozaj veriť.