Masáž telo na telo

Keď potrebujete cítiť dotyky tela a túžite po nežnom maznaní sa, doprajte si NURU masáž. Jedná sa o príjemnú masáž telo na telo. A to doslovne. V jej úvode si vychutnáte príjemnú sprchu v spoločnosti masérky, ktorú si vopred sami vyberiete a v súkromných priestoroch určených len pre Vás. Táto sprcha sa dokonale postará o 100% hygienu čo je pri tomto druhu masáže dôležité a zároveň Vás príjemne navodí na nasledujúce chvíle. Nuru masáž Tantradiamond je pomerne veľmi citlivá masáž, ktorej špeciálny základ tvorí,,nuru gél,,. Ten sa dokonalo postará o príjemné a bezproblémové kĺzanie tela na telo. Jedná sa o číri a teda bezfarebný gél, ktorý neobsahuje žiadne prísady ani parfumy.

erotická póza

Je vyrobený čisto z morských rias a teda nehrozí žiadna alergická reakcia na Vašu pokožku a taktiež Vás nebude nijako rušiť žiadnou vôňou. Tento gél je veľmi klzký čo podstatne uľahčí no zároveň aj vysoko spríjemní kĺzanie sa tiel, k čomu je taktiež použitá špeciálna masážna plachta určená výhradne pre túto masáž.

masážne oleje

Príjemné prostredie, hudba a vône v salóne sa postarajú o Váš dokonalý relax a samotná nuru masáž Vám ukáže blaho a priam bohémsky pocit z tohto zážitku. Samozrejme nesmie k tomuto všetkému chýbať krásna a milá masérka, ktorá je v oblasti erotických masáží profesionálne vyškolená a vy si tak môžete spokojne užívať jej príjemné dotyky. Nuru masáž je prevažne masáž vykonávaná telom masérky, no verte, že pripojením jej šikovných rúk si užijete skutočné blaho a erotické napätie, ktoré Vás obklopí. Verte, že spôsob akým dokážu naše masérky ovládať svoje krásne telá Vás očarí a vy si určite budete chcieť tento božský moment zopakovať aj na budúce. Keďže si každého klienta vážime, na znak toho Vás bude čakať malý darček a samozrejme pri opakovanej návšteve salóna Vám bude poskytnutá výhodná zľava, aby ste si mohli užívať aj ostatné zaujímavé masáže z naej ponuky programov masáží.