Nie vždy sa dajú nasledovať módne trendy!

Určite si http://slovnik.azet.sk/preklad/slovensko-anglicky/%3Fq%3Dpod%2Bt%25C3%25BDmto%2Btitulom každému z Vás už stalo, že ste videli v časopise dokonalý outfit do ktorého ste sa na prvý pohľad zamilovali. Každý z nás si prešiel týmto okamžikom, kedy vidíte krásne oblečenú modelku, ktorej outfit dokonale sadne a vidíte v tom istom outfite aj seba. Možno sú jednotlivé kúsky extravagantné, možno úplne jednoduché a možno sú kombináciou klasického oblečenia a niečoho výnimočného, no Vám ani jedna varianta navadí, pretože vy jednoducho viete, že toto je oblečenie pre Vás.
Celá nadšená ste sa teda rozhodli vyhľadať si jednotlivé kúsky a hurá do nakupovania. Určite ste zaplatili nie málo peňazí a nejaké tie malé výčitky pri platení prišli, no Váš jasný obraz-ako dokonalo budete vyzerať Vás stále držal v očakávaní, že to predsa stojí za to!pruhované tričko
Prišiel Váš vysnený deň a Vaše oblečenie prišlo poštou. Nemôžete sa dočkať než svoj balíček otvoríte a svoje veci si vyskúšate. A je to tu! Držíte každý kúsok v ruke a čím viac si ich prezeráte, tým viac ste sklamaná. Možno materiál nie je taký ako sa zdal. Možno veľkosť nesedí Vašim požiadavkám. Možno farba nie je úplne taká akú ste si predstavovali. A čo ten strih? Oblečiete si to a zrazu zistíte, že vyzeráte inak. Inak ako ste si to celý čas predstavovali a že Vám to vlastne vôbec nesedí.
Kto z vás si neprešiel aspoň raz takouto situáciou?bílé tričko
Nie vždy všetko čo vyzerá krásne na modelky a v časopise bude vyzerať krásne aj na Nás! Niekedy tlačíte na módu. Chceme sa podobať niekomu, chceme splniť všetky tieto módne štandardy a kupujeme, míňame a vyhadzujeme.
Ak si chcete zakúpiť kúsok, ktorý bude iný, ktorý ukáže Váš názor, urobí módu vtipnejšou a Váš deň jednoducho lepším, tak tričká s potlačou Tricko sú presne tým čo hľadáte a čo Váš šatník tak veľmi potrebuje! Buďte inšpiráciou a ukážte svetu, že móda môžu byť jednoduchá a pritom stále originálna a zábavná!