Okoreňte si váš vzťah

K partnerskému vzťahu patrí neoddeliteľne i intímny život. Je smutné, že mnohí ľudia prestanú po istej dobe túto oblasť spolunažívania úplne riešiť. Jeden z partnerov, pomaličky prestane mať chuť na akékoľvek milostné radovánky, no a ten druhý to po čase vzdá. Takáto situácia nevedie k ničomu dobrému.

Pár držiaci sa za ruky

Asi ste stratili iskru

Odmietanie sexu nie je iba problémom žien, ale taktiež mužského pohlavia. Nie je ničím neobvyklým, že intímny život prestane zaujímať aj muža. Podľa odborníkov je najčastejším problémom nuda. Po niekoľkých rokoch spoločného života, či manželstva, je úplne logické, že vás to s partnerom v posteli nevzrušuje tak, ako pri prvých týždňoch vášho chodenia. To ale nie je dôvod na hľadanie iných partnerov, alebo rozpadu vzťahu. Ako ste už pravdepodobne pochopili, potrebujete svoj intímny život poriadne okoreniť. Ak ste už čo to vyskúšali, no nič nezabralo, zamyslite sa nad tantrickou masážou https://bratislavatantra.sk/masaze-a-cennik/.

Toto sa ženám nebude páčiť

Väčšina masážnych salónov s týmto zameraním, poskytuje najmä služby pre mužov. V ponuke však nájdete aj masáže pre páry. V tomto smere, by ste však mali zabudnúť na žiarlivosť a svojho partnera nechať takéto dobrodružstvo zažiť osamote. Teraz si pravdepodobne hovoríte, že to neprichádza do úvahy. Tantrická masáž nie je sexom. Práve naopak, pre muža ide o akýsi tréning zdržanlivosti a sebaovládania. Navyše je takmer isté, že takáto masáž podnieti jeho fantáziu natoľko, že váš spoločný sexuálny život naberie na obrátkach, a to tým správnym smerom. Preto aspoň na chvíľku odhoďte svoje ego. Samozrejme aj možnosť masáže pre páry nie je na zahodenie.

Polonahá žena ležiaca v posteli

A ešte k tej iskre

Je veľmi dôležité pripomenúť, že strata záujmu o sexuálny život nemusí automaticky znamenať rozpad vzťahu, či celkové ochladnutie. My ľudia sme takto jednoducho naprogramovaní. Doslovne to funguje tak, že čím menej sa dvaja ľudia poznajú, tým silnejšie je medzi nimi sexuálne vzrušenie. Naopak, čím viac svojho partnera poznáte, tým menej vás vzrušuje každý
jeho dotyk.