Tabletka na erekciu, ktorá nie je tabletkou

Nie len že poznáme nespočetné množstvo liekov, ktoré pánom s týmto problémom zaručene pomôžu, dokonca existujú i bezpečné náhrady, pri ktorých nepotrebujete lekársky predpis. No a ďalšou novinkou je to, že tabletky na erekciu, už nemusia byť len tabletkami. Tak napríklad Valif oral jelly dostanete v prášku., ktorý má jednu hlavnú výhodu, a to extrémne rýchle vstrebávanie.Sexy žena s modrými očami leží na bruchu v posteli.jpg

Rýchlejšie vstrebávanie – rýchlejší účinok

Hlavným plusom lieku Valif oral jelly je extrémne rýchly účinok. Kým pri klasických tabletkách na potenciu, môžete nástup erekcie očakávať najskôr dvadsať až tridsať minút po ich užitý, v tomto prípade, je to len desať, maximálne pätnásť minút. Teda aby sme boli presný, nejde o samotné dostavenie sa erekcie, ale o stav, kedy ju môžete dosiahnuť bez problémov. Všetky tabletky na erekciu totiž účinkujú až pri sexuálnom vzrušení. Ak hľadáte niečo, čo vám navodí samotnú chuť na sex, teda zvýši vaše libido, musíte sa poobzerať po afrodiziakách.
Za týmto extrémne rýchlym účinkom lieku, stojí páve to, v akej forme ho prijmete do tela. Kým tableta, sa musí najprv rozpustiť a až následne začne jej vstrebávanie, prášok sa môže začať do tela vstrebávať ihneď, a tým pádom môže byť jeho účinok omnoho rýchlejší.Muž objíma ženu s kučeravými vlasmi a kvetom vo vlasoch.jpg

Lacnejší a bez predpisu

Tento liek patrí do skupiny generík lieku Levitra. Preto na jeho kúpu nepotrebujete chodiť za lekárom a ani do lekárne s predpisom. Za balenie so siedmymi vrecúškami, zaplatíte okolo dvadsiatich piatich eur. V prepočte to teda vychádza, že jedno milovanie vás bude stáť menej ako štyri eurá.
Pokiaľ by ste boli s účinkami prášku spokojní, môžete si kúpiť aj väčšie balenia, ktoré sú nepochybne výhodnejšie. Tak napríklad za balenie s tridsiatimi piatimi vrecúškami zaplatíte stoštrnásť eur, čo v prepočte vychádza, že na jednej tabletke ušetríte okolo tridsať centov.