Široká možnosť výberu posuvných sklenených dverí za primeranú cenu.

Moderné architektonické prvky s využitím skla si získavajú čoraz väčšiu priazeň zákazníkov a dnes nie sú výnimočné ani sklenené dvere v posuvnom prevedení. Priam naopak pútajú pozornosť zákazníkov svojím nevšedným, elegantným a luxusným dizajnom a z technického hľadiska najmä bezpečnosťou, jednoduchou manipuláciou a praktickým udržiavaním.

bedroom-670249_640-1

Ponuka sklenené posuvné dvere cena Lmmont.sk je preto jedinečná a predstavuje nadčasové riešenie dverí v akomkoľvek priestore formou originálneho využitia skla s množstvom povrchových úprav.

Bezpečnosť použitého skla je zabezpečená na 100%, použitý sklenený materiál je vyrobený z tvrdeného skla, ktoré je odolné voči všetkým vplyvom, nárazom a tlakom. Samotný posuvný systém je elegantný, má tichý dojazd vďaka špeciálnej dojazdovej vložke, má spoľahlivý posuv podporený patentovanou technológiou výroby, možnosť uzatvárania posuvných dverí je takisto v ponuke, podobne ako voľba zasúvania jedného alebo viacerých krídiel.

Aj dvere, ich dizajn, povrchové úpravy podliehajú módnym trendom – vyberať si môžete z číreho, matného skla, v ponuke nájdete pieskované motívy, najmodernejšie grafosklo, prípadne môžete realizovať Vaše vlastné návrhy. Rovnako je to aj s osadením dverí – buď si zvolíte osadenie od stropu, alebo zo steny alebo vyberiete možnosť posuvných dverí vo vkusnom stavebnom púzdre.

Výsledná cena je korektná a je výsledkom dohody, samozrejme záleží od množstva použitého materiálu, od voľby obkladu, osadenia, od povrchovej úpravy skla, použitých doplnkov a samozrejme aj od atypických požiadaviek. Predbežnú cenovú ponuku vybavíte aj online a v komunikácii a riešení potom pokračujete ďalej.

money-2724235_640

Najmä pri atypických interiéroch je zameranie najdôležitejším prvkom celej realizácie, precíznosť a profesionalita Vám ušetrí peniaze a so záverečným výsledkom budete určite spokojní.

Dlhá životnosť je aj o použitých materiáloch a takisto ovplyvňuje cenu. Je múdre zvoliť kvalitu za rozumnú cenu.