Máte problém a riešite haváriu potrubia?

Aj Vy ste zanedbali prevenciu a údržbu potrubia, kanalizácie, dažďových odvodov alebo kanalizačných vpustov a riešite ako rýchlo ďalej bez ďalších strát a poškodení?

Ak Vás už zaskočila nepríjemná situácia, odtok je upchatý, hrozí vytopenie a všetky dostupné rady nepomáhajú nastal čas pre ponuku non stop služby krtkovanie bratislava. Ponuka je výsledkom non stop služby 7/24, rýchleho a dostupného riešenia, korektnej ceny za ponúkanú službu a odborného prístupu s profesionálnou technikou.

washing-dishes-1112077_640

Konzultácia, opis havárie, lokalizácia sú prvotné údaje po telefóne na základe ktorých nastáva ten správny výber techniky alebo prístrojov.

Ak sa jedná o haváriu v dlhom potrubí voľba čistenia a odstránenia nečistôt pomocou vysokého tlaku vody je správne riešenie s vysokou efektivitou a účinkom.

Ak sa havária vyskytne v domácnosti alebo v potrubí s úzkym priemerom elektromechanické čistenie je najúčinnejšie, pretože špeciálne upravené špirály, trysky a hroty preniknú hlboko do ptrubia a spoľahlivo zabezpečia jeho funkčný chod.

Ponúkaná služba má aj iný výhodný rozmer – komunikácia, výsledná cena, odborné poradenstvo, následné vodoinštalačné práce a minimálne znečistenie okolitého priestoru je dokonalá kombinácia rýchlosti, pohotovosti, profesionalizmu a prístupu k zákazníkovi a jeho prostrediu.

Po odstránení havárie je dobré pamätať na horšie časy a informovať sa o prevencii, profesionáli Vám poradia a vyberú z ponuky trasovania potrubia, TV monitoringu alebo špeciálneho záznamu Vášho potrubia. Snímky a vyhodnotenia Vám pomôžu, odhalia zatiaľ nevypuknutý problém a ušetria podobné situácie spojené s veľkou dávkou stresu a neistoty.

pipeline-1585686_640

Ponuka služby krtkovania je maximálne ekologická, bez znečistenia a zaťaženia prírody, bez vytopenia a búracích prác, efektívna a rýchla.

Rozhodnutie riešiť haváriu alebo problém s potrubím prostredníctvom ponuky krtkovania je nanajvýš rozumné, praktické, efektívne a aj dostatočne rýchle.