Aký darček pre muža?

Váš muž ide mať narodeniny a vy opäť po roku riešite rovnakú otázku, čím ho potešiť? Vyriešime to možno za vás a dáme vám nekolko typov, môzno aj vy medzi nimi nájdete niečo, čo bude ideálny darček pre vášho partnera.

dárek

Kniha
S knihou nikdy nič nepokazíte, len musíte trafiť žáner. Síce je teraz v dnešnej dobe rarita ak niekto číta knihu v autobuse, no e booky idú do úzadia a čas kníh sa opäť vracia. Ľudia pri knihe relaxujú a radi čítajú, len si musia na to nájsť čas.
Predplatné časopisu
Baví vášho muža záhrada, majstrovanie, či poľovníctvom. Existujú časopisy aj o autách, varení, vínach… Neváhajte a urobte mu radosť predplatným časopisu. Super je na tom to, že vám to bude chodiť pravidelne do schránky a tým pádom mu urobíte radosť nie len raz, ale zakaždým, keď vyjde nové číslo.

Novinka z technického sveta
Všetko ide rýchlo dopredu a tak si myslím, že nový mobil alebo bezdrôtové slúchadlá potešia každého. Hitom sú napríklad fitness hodinky. Každý deň vyjde niečo nové, tak šup šup na internet a hľadajte.
Obľúbené tričko s vlastnou potlačou
Ja môjho muža vždy poteším tričkom. Jeden rok ma napadlo, že mu dám vyrobiť tričko s potlačou s logom obľúbeného festivalu. Zašla som do obchodu, kúpila som tričko v jeho veľkosti a dala som si vytlačiť vlastnú potlač. Vybavené za chvíľu a radosť mal preveľkú. Tričko ani nemusíte zháňať, všetko sa dá urobiť aj cez net a tričká majú aj priamo v predajniach, ktoré sa venujú tomuto „remeslu“

Kupónová knižka
Skúste niečo netradičné a urobte mu darček hand made. Na kartičky jednoducho napíšte rôzne činnosti a darujte mu kupónovú knižku. On si potom sám rozhodne kedy bude chcieť využiť poukážku. Môžete tam napísať napríklad masáž chrbta, či týždeň oddych od umývania riadu. Fantázii sa medze nekladú.

dáreček

Dobré jedlo
Každý muž sa rád dobre naje. Tak prečo nevymyslieť nejaký pekný večer spojený s kinom. Jasne, že nie na komédiu, ale potešte ho filmom, ktorý by chcel určite vidieť a má rad ten žáner. Ak váš partner je labužník vyskúšajte mu vyrobiť darčekový kôš plný klobás a piva.
Wellness
Relax v saune, kúpanie vo vírivej vani, či masáž celého tela. Toto by potešilo isto každého jedného z nás, alebo mu zakúpte rovno víkendový pobyt a doprajte mu pánsku jazdu s priateľmi a bez žien.