Diétujeme o život

Veľa žien je lenivých a myslia si, že štíhla postavička príde len tak sama od seba. Že stačí pár dní hladovania, detoxu, pár dní na jablkách a zelenine. Iste sa takto dá zopár kíl zhodiť, a potom dva razy toľko nabrať. V snahe schudnúť siahame často po „zaručených“ radách a diétach. Pozor však, aby ste sa diétovaním neprepracovali až k anorexii, alebo bulímii A keď je už reč o diétach, iste sa pobavíte na výbere tých najbizarnejších. Ich vyskúšanie je na vás. My ich však veľmi neodporúčame.

cookies

Spermiová diéta
I keď sa zdá, že by táto diéta nemala byť pre zadané dámy problémom, nikdy nebol experiment s ňou dokončený kvôli nedostatku materiálu. Tento skvostný nápad dostala istá americká pornohviezda, ktorá sa zaprisahala, že počas celého mesiaca bude konzumovať v priemere 5 lyžičiek spermií denne. Ako dezert si k tomu pridá banán a ak bude veľmi hladná, zje trochu brokolice. Po 6 dňoch jej došli spermie a tak diétu ukončila predčasne.

Žuvacia diéta
Na prvý pohľad veľmí zaujímavý názov a ľahký spôsob chudnutia. Veď stravu prežúva každý z nás. Ale v tomto prípade vás prežúvanie rýchlo omrzí. Musíte totiž každé sústo, ktoré chcete zjesť prežuť 32-krát. Presne 32-krát. Čiže nestačí, že musíte veľa prežúvať, ale aj pri jedení veľa rátať. Ak ju chcete predsa len vyskúšať, odporúčame si vziať v práci dovolenku. Obed trvajúci niekoľko hodín by nemusel každý zamestnávateľ akceptovať.

toast

Bábätkovská diéta
Teraz iste spozorneli hlavne mamičky, ktoré sa nevedia po pôrode zbaviť kíl. Ako názov napovedá, pri tejto diéte ide o to, aby ste jedli presne to čo vaše dieťa. Vyskúšali ju dokonca aj mnohé svetové celebrity, napríklad speváčka Madonna. Propagovala ju známa americká fitnes trénerka a preto našla svoju priazeň u mnohých z jej klientiek. Takže milé dámy, hor sa do mixovania neochutenej zeleniny a detských výživ.

zelenina

Na svete žije veľa bláznov, ktorí už vymysleli, alebo vymyslia stovky takýchto diét. Veď sami posúďte, vatová diéta (jedenie vaty), diéta skladajúca sa len zo sladkostí, pásomnicová diéta (zavedenie pásomnice do žalúdka), alebo pomôcky ako mydlo, ktoré z vás zmyje prebytočný tuk a tukožrútsky balzám, toto všetko môže vzniknúť len v hlave pomätenca. No nič…my ideme radšej do tej posilňovne.