Oholený alebo nie

Oholený verzus neoholený muž. To je otázka. Milé dámy ak to čítate aj vy tak máme na mysli najme bradu. A zvyšok? Lepšie povedané, je na vašej predstavivosti ale o tom potom. Na ulici dnes môžete stretnúť množstvo mužov s tvárou ako detský zadoček. No mnohým ženám sa stále viac páčia muži ktorý aj ako muži vyzerajú. Poďme si teda povedať niečo prečo dať žiletkám zbohom. Dnes už klasické žiletky nie sú tak nevyhnutné ako kedysi a to z dôvodu že máme zastrihávače fúzov. A verte že aj tá vaša tvár bude neodolateľná. Tak prečo si to nechať ujsť.

vousy
 
Tisíce žien povedalo nie hladkej pleti
Možno to znie neuveriteľne ale tisícka žien nielen u nás ale aj vo svete sa vyslovila za to že bradáči sú jednoducho sexi. Respondentky mali na výber z množstva fotiek a dotyčného pána mali ohodnotiť podľa stupnice od 1 do 10. Pričom 10 znamenala najväčšie sympatie. Čo myslíte ako dopadli bradáči. Hádate správne, vyhrali na plnej čiare.
 
Hlavne nevyzerať ako model z móla
Nechceme teraz aby ste začali chodiť po ulici ako by vás partnerka vyhodila z domu a vy ste už tri týždne nič nejedli a ani sa poriadne neumývali. Ale vzhľad modela alebo metrosexuála vám vašu vysnenú slečne neprinesie. Tak ako po stáročia, tak aj dnes chcú ženy muža čo sa nezľakne aj malého psíka keď zabreše na ulici keď pôjdu okolo. Pravdepodobne je to spôsobené tým že muž ktorý sa na prvý pohľad nestará o každú vyrážku na tvári. Je často krát psychicky ako aj fyzicky odolnejší. A preto majú z neho ženy hneď od začiatky pocit že sa o nich vie postarať a neustúpi pri prvom probléme na ktorý natrafí.

chlapes
 
Nohy nie sú výnimkou
O tom že dámy skutočne nie sú pripravené na to že natrafia na muža ktorý má hladšie nohy ako ony  , to sme ani nemuseli spomínať. Ale ešte aj dnes sa tu taký „muži“ nájdu. Samozrejme na tom ak si muž oholí nohy nie je nič zle v zmiešaných partnerstvách. Ale v spomínanom prieskume padla tiež otázka nôh. A viete si asi predstaviť ako títo muži obstáli. Páni berte na vedomie že chlpy sú jednoducho „in“. No v celom článku sme sa bavili iba o verejnom priestranstve. O zvyšku niekedy inokedy.