Spa tantra Bratislava

Vonku studený vietor, chlad, všade nejaký zákaz, lockdown, k tomu všetkému zhon a stres v práci, v súkromnom živote….a vy sa už z toho celého cítite unavený a vyčerpaný? Neviete si nájsť kúsok pokoja a oddychu? Navštívte náš salón a prídete na relax úplne iných rozmerov. Vyskúšajte naše spa Tantra v Bratislave a ochutnajte oázu pokoja tak, ako ste ju ešte neochutnali.

tantra masáž

Ponúkame Vám luxusné tantra Bratislavatantra masáže. Masáže sú vykonávané našimi krásnymi vyberanými masérkami. Sú špeciálne vyškolené na techniku tantra masáží. Keďže pri tantra masážach sa nejedná o pohlavný styk, z tohto dôvodu si Vás s vopred dovoľujeme upozorniť, že sexuálne služby v našom salóne neponúkame. Jedná sa skutočne len o čistú luxusnú masáž Vášho tela smerodajnými dotykmi. Keďže tie sú aj na intímnych miestach, z tohto dôvodu nie je vylúčené aj dosiahnutie orgazmu čo je úplne v poriadku. Sme zameraný na Vás a Váš relax a uvoľnenie je pre naše masérky prvoradý. Vychutnajte si naše spa Tantra so všetkým, čo k tomu patrí. Je dôležité minimálne hodinu pred návštevou v našom salóne objednať sa a vybrať si online formou svoju tantra masérku, ktorá na Vás po príchode už bude očakávať a bude Vás sprevádzať počas celého procesu od začiatku až do konca.

relax uvolnenie

Taktiež nám Vaše včasné objednanie sa pomôže k udržaniu 100% hygieny salóna a jeho priestorov. Po krátkom zoznámení s masérkou a malom občerstvení Vás už bude očakávať to, kvôli čomu ste sem prišli. V príjemnom a čistom prostredí salóna Vás bude sprevádzať opojná vôňa a hudba a celkový vzhľad prostredia Vám pomôže zabudnúť na okolitý svet a jeho dianie vonku. Keďže tantra masáže sa vykonávajú na celom tele je nutná 100% hygiena a z tohto dôvodu Vás požiadame o očistu tela pred aj po masáži v sprchách nášho salóna. Tantra masáže sú jedinečné, príjemné a uvoľňujúce nie len telo ale aj myseľ. Veľmi radi Vás uvítame aj v páre či už s manželkou alebo priateľkou. Tieto masáže sú spojené telo s dušou, preto je krásne užívať si toto opojenie s partnerom spoločne. Taktiež sa spolu naučíte niečo nové čím si máte možnosť spestriť svoj súkromný intímny život.