TV program obsahujúci zoznam cca 1000 staníc v jednej aplikácii

Masovému využívaniu svojich služieb verejnosťou sa dnes tešia operátori, ale aj internet ako taký a rôzne možnosti, ktoré sú nám jeho formou poskytované. V poslednej dobe prichádza nová forma sledovania videí, filmov aj seriálov cez tkzv. stream. Ide o internetové sledovanie rôznych obľúbených relácií, no aj spomenutých filmov či seriálov. Sledovanie videí tak chytá novú podobu, obľúbené a ľubovoľné multimédiá tak môžeme sledovať ako prenosy TV staníc priamo cez počítač či mobilné zariadenia. Už tomu chýba možno iba jedna relatívne podstatná vec. Prehľadný a široký zoznam informujúci o programe vysielania. A to najmä v prípade, kedy tv program sledujeme formou stream.
Teda pardon, lepšie povedané, chýbala táto možnosť, už totiž existuje program s názvom TV-Browser.

ovladač

Tento jeden program vám sprístupní prehľadné informácie o aktuálnom vysielaní až vyše tisíc staníc! Prehľad o vysielaní cez 1000 staníc zahrnutý v jednom praktickom programe. Ak by sa vám to náhodou zdalo málo, v tejto aplikácii je dostupný aj program okolostovky rádiových staníc. Tento praktický nástroj má podobu open source platformy, stačí vám len aktualizovať či nainštalovať doplnok Java. /Otázka možno jednej minúty/.

ocenění

Nápad je skutočne veľmi dobrý a v podstate aj dobre prevedený, no aby sme predišli sklamaniu tak úprimne napíšem, že zoznam staníc sa týka predovšetkým USA a kanálov, ku ktorým zrejme nemáte prístup. Výhodou je však možnosť zásuvných modelov. To znamená, že ak si nájdete trochu času, do zoznamu môžete pomaly pridávať kanály, o ktoré máte záujem a ktoré v zozname chýbajú. Kedže ide o program či aplikáciu, k dispozícii máme rôzne doplnky ako možnosť pridania hodnotení z IMDB, takisto môžeme vyhľadávať konkrétny film či seriál podľa vpísania konkrétneho názvu do vyhľadávača, alebo cez filter hľadajúci podľa žánru či krajiny.